Antibakteriyel Koltuk Yıkama

Antibakteriyel Koltuk Yıkama 
Antibakteriyel koltuk yıkama firmamız, hijyenik koltuk yüzeyleri için kapsamlı çözümler üretmektedir. Ekibimiz bu alanda uzmandır.
Antibakteriyel Koltuk Yıkama Nedir
Salgın dönemlerinde anti bakteriyel koltuk yıkama işlemi ekstra önem kazanır. Çünkü kalabalık ortamlarda salgın hastalıkların yayılması engellenmelidir. Bunu yapmak için de bir koltuk yıkama işlemleri gerekir. Koltuk yıkama hem ev hem de iş yerleri açısından kritik önem taşır. Antibakteriyel temizlik işlemlerinde size son derece uygun bir çözüm sunuyoruz. Talepleriniz doğrultusunda anti bakteriyel çözümlerimiz teknik alt yapı manasında etkilidir.  Koltuk yıkama setimizde kullanılan anti bakteriyel deterjanlar ekstra temizleyici ve hijyen sağlayıcı bir süreç demektir.
Koltuk Yıkama Süreçleri
Koltuklarınızın yıkanması esnasında süreç bakımından ideal bir hizmet elde edebilirsiniz. İşletmemizin temel amacı sizlerin güzel bir sonuç alması ve avantaj sağlanmasıdır. Koltuk temizliğinde genel olarak şu adımları takip etmekteyiz:
  • Koltuk yıkama için sizden talep gelir. Nerede ve hangi gün, hangi tarih, zaman aralığında işlem yapılacaksa belirlenir. Koltuk yıkama hizmeti nerede alınacaksa çevresel koşullar da dikkate alınarak çözüm bulunmalıdır.
  • Koltuk yıkama öncesi toz alınır. Alınan tozda makinenin kendi yapısında bir temizleyici vardır. Toz işlemlerinin diğer aşaması köpürtme ve durulama ile kurulama işlemleridir.
  • Makine ile koltuk yıkamada ne kadar çok koltuk varsa süreyi buna göre ayarlamalısınız.
  • Kontroller yapılmadan önce yastık, koltuk altları, kenar kısımları, minder iç kısımları ve yüzeyler gibi tüm ayrıntılar tamamlanır.
  • Bazı koltukları yerinde değil de fabrika alanında yıkatmak isteyebilirsiniz. Bu durumda aracımız gelerek koltuklarınızın tamamını alır ve yıkama yerine gönderir.
  • Yıkama fabrika alanında geniş bir yerde temizleme yapılır ve bu temizleme akabinde kurutma doğal olarak da gerçekleşebilir.
  • Yapılan temizlikten sonra size teslimat yapılır.
Ofis Koltukları Yıkama
Ofis koltuklarında en önemli konulardan biri görüntü ve kullanım açısından avantaj sağlamaktır. Ofis koltuk yapısındaki hijyen alanlarının genel açıdan önemi büyüktür. Ofis koltuk yapısında meydana gelen değişimler hem iş kaynaklı hem de başka nedenlerden ötürü olabilir. Ofis koltuk yıkaması için koltuk kumaş özelliklerine göre bir süreç gerçekleşir. Bu süreçle alakalı olarak doğru bir uygulama amacını sağlamaktayız. Görüntü ve kurumsal kimlik açısından bakıldığında ofis koltuk modellerinin iyi sonuçlar vermesi adına bu işlemlerden faydalanabilirsiniz. Koltuklarınızdaki kötü görüntü size olumsuz anlamda netice verebilir. Bu yüzden her zaman temiz ve güzel görünen koltuk seti değerlendirmelisiniz. Ofis koltuk yıkama fiyatlarında uzun vadeli sözleşme talebiniz olursa ekonomik artılarla da uygun yıkama avantajlarını değerlendirebilirsiniz.
 Otel Lobi Koltuk Yıkama
Otel lobilerindeki koltukların temizliği genel açıdan önemlidir. Müşterilerdeki memnuniyet için ve genel kalabalık ortam hijyeni bakımından bu süreçlere önem verilmelidir. Otel alanlarında misafirlerinizin kendilerini salgında rahat hissetmesi için antibakteriyel koltuk yıkama işlemleri kritik öneme sahiptir. Koltuk temizlemede otel lobisi, yüzeydeki mikropların başka yerlere bulaşma olasılıkları açısından önemli bir detay barındırır. Koltuk yıkamanın çok sayıda kişi tarafından ortak kullanım alanında yer alması kurumsal açıdan düzenli bir süreç demektir. Koltuk temizliğinde kurumsal olarak sürekli şekilde size faydalı çalışmalar amaçlamaktayız.
Hastane Koltukları Yıkama
Bir alandaki hastane koltukları yıkama işlemlerinde en özel anti bakteriyel malzemelerle beraber sonuçlar almaktayız. Kurumsal yapımızda hastane bünyesindeki koltuklarınızın düzenli olarak temizliğine odaklanıyoruz. Koltuk yıkama işlemlerinde hastane alanında anti bakteriyel hizmetler açısından size bütünüyle uzman makine teknik alt yapı sağlamaktayız. Ne tür işlemler yapıldığı konusunda anti bakteriyel koltuk yıkama deterjanları devreye girer. Bu işlemlerin en önemli kısımları için soru ve görüşlerinizi de iletebilirsiniz.
 
 
Antibakteriyel Koltuk Yıkama Facebook SayfasıAntibakteriyel Koltuk Yıkama Twitter SayfasıAntibakteriyel Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK